Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  Полипропиленски цевки и фитинзи Bus Nelcor

  - Сива боја

  - Цевки PN20 со дијаметар од Ф20 фо Ф63

  - Цевки со фибро стакло PN20  со дијаметар од Ф20 фо Ф63

  - Фитинг за истите

  - Произведени во Романија

  €0,00
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  *
  *
  *
  *